LINE Launcher

Kişiselleştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 2.0.48
  • Dil İngilizce
  • Firma LINE & Camp Mobile
Android akıllı telefonunuzu LINE Launcher ile renklendirin. Dodol Launcher uygulaması, LINE Launcher adını adını aldı ve birçok harika özelliği Android kullanıcılarına sunmaya başladı.

Android akıllı telefonunuzu LINE Launcher ile renklendirin. Dodol Launcher uygulaması, LINE Launcher adını adını aldı ve birçok harika özelliği Android kullanıcılarına sunmaya başladı. 

Uygulama Android 4.0.3 ve üzeri cihazlar için uygundur.

Telefonunuzu muhteşem stillerle yenileyin. 3000 den fazla tema ve wallpaper kullanılabilir durumda. Hangi wallpaper'ı seçeceğinize karar veremiyorsanız LINE Launcher ile her gün 100 yeni wallpaper ile tanışın. Stikerları sadece messenger'larda kullanmayın. LINE Launcher sayesinde telefon ana ekranına istediğiniz görselleri yapıştırabilirsiniz. 

Telefonunuzu daha rahat ve hızlı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Phone Booster ve Battery eklentileri ile telefonunuzu en iyi duruma getirin. Arama fonksiyonu ile neye ihtiyacınız varsa o anda bulun. Telefonunuzdaki istediğiniz uygulamaları ya da rehberdeki kişileri arama bölümüyle kolayca bulun. 

LINE Launcher, Telefonunun tarzını değiştirmek, hızını ve kullanılabilirliği arttırmak isteyenler için harika bir uygulama olma niteliği taşıyor. 

LINE Launcher indir